Травень 2024

Безпека в інтернеті

На сьогодні в Україні проблема безпеки в Інтернеті є дуже актуальною. Аудиторія користувачів всесвітньої мережі  дедалі розширюється, і її переважну частину становлять діти та підлітки, які повністю не усвідомлюють загрози, що може чекати у віртуальному просторі.
    З 28 січня по 05 лютого психологічною службою Ямницького ліцею був проведений «Тиждень безпечного Інтернету», в якому взяли участь учні 1-11 класів. На початку тижня соціальний педагог та практичний психолог підготували інформаційний плакат «Безпечний інтернет». З учнями 1-4 класів були проведені: бесіди на тему «Мої правила безпеки в Інтернеті»; тренінг «Безпечний інтернет»; виставка  колажів «Інтернет очима дітей».
    Учні 5-7 класів мали можливість бути учасниками тренінгу «Поведінка у всесвітній мережі», а також вони переглянули відеоролики на тему «Інтернет – користь чи прихована небезпека».
    Оскільки саме інтернет все частіше стає джерелом сучасної небезпеки для дітей, наслідки якої не обмежуються втратою грошей чи особистих паролів у соціальних мережах, а можуть коштувати дитині здоров’я та майбутнього,  для старшокласників були проведені уроки про сексуальні ризики в Інтернеті  на тему: “Інтимні селфі – жарт чи небезпечний ризик”.
    Після всіх заходів були підведені єдині висновки, що  Інтернет є дуже важливим джерелом інформації, користуватися яким, поза сумнівом, треба, проте при цьому не потрібно забувати про ті проблеми та загрози, які несе в собі глобальна мережа.