Перша згадка про школу датується 1890 роком. До 1904 року існувала як «Народна школа 4-х класова, мішана». В роки Першої світової війни школу було зруйновано, але з перервами навчання тривало. У 30-х роках школа з початкової стала семирічною. У 1952 році школа в Ямниці стала середньою, де з часом навчалося все більше учнів. У 50-х роках навчалося 317 учнів. У вересні 1968 року учні і вчителі відсвяткували входини в новий корпус школи. Починаючи з 1989 року розпочалась друга черга добудови школи ( з розрахунку на 700 учнів). Поетапно добудовано третій поверх, спортивний зал, їдальню, актову залу. У 2017 році добудовано корпус №2, де розміщено ще 6 навчальних кабінетів, адміністративні приміщення, архів та дві дошкільні групи.