Договір

про надання платних додаткових освітніх послуг з англійської мови вихованцям дошкільного відділення Ямницького ліцею Ямницької сільської ради ОТГ Івано-Франківської області

с.Ямниця

03 вересня 2018 р.

Ямницького ліцею Ямницької сільської ради ОТГ Івано-Франківської області, в особі виконуючої обов’язки директора Лесів Йордани Зеновіївни, що діє на підставі Статуту, в подальному «ЛІЦЕЙ», з однієї сторони та матері/батька (необхідно підкреслити) ___________________________ _____________________________,  дитина якої(го) є учнем ЛІЦЕЙ з іншої сторони, уклали цей договір про наступне.

1. Предмет договору.

1.1. Вчитель англійської мови дошкільних груп ЛІЦЕЮ двічі на тиждень проводить заняття з дітьми, згідно затвердженого графіку роботи (графік додається).

1.2. Для навчання дітей англійської мови в дошкільних групах ЛІЦЕЙ відводиться 4 години на тиждень.

1.3. Тривалість заняття в старшій групі становить 25-30 хв.

1.4. У випадку відсутності дитини з поважних причин вчитель проводить з нею індивідуальну роботу.

1.5. Освітній процес здійснюється згідно плану, методик та з врахуванням вікових та індивідуальних особливостей кожної дитини.

2. Кошти на виконання умов договору.

2.1. Розмір коштів на виконання умов Договору є незмінним протягом навчального року.

Вартість послуг становить _62,55_грн. (шістдесят дві гривні п'ятдесят п'ять копійок) за один місяць навчання однієї дитини.

2.2. Кошти вносяться батьками за один місяць, не пізніше 10 числа поточного місяця.

2.3. У випадку вибуття дітей після початку занять чи в разі хвороби внесена плата за навчання не повертається.

3. Відповідальність сторін.

3.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання взятих на себе забов’язань згідно з чинним законодавством України.

4. Дострокове розірвання Договору.

4.1. У разі порушення однією із сторін забов’язань за цим Договором інша сторона має право розірвати її в односторонньому порядку, попередивши про це другу сторону за 10 днів до наступного періоду оплати.

Реквізити та підписи сторін:

Ямницький ЛІЦЕЙ

Ямницької сільської ради  ОТГ