+38(050) 99-59-454

Зупинка №1 –  Ямницький ліцей

     Короткі відомості про історію Ямницької школи.

     Школа у Ямниці була заснована в 1890 році. До 1904 року існувала як «Народна школа 4-х класова, мішана». В роки Першої світової війни її було зруйновано, але з перервами навчання тривало. У 30-х роках школа з початкової стала семирічною. У 1951 році школа стала середньою, у ній навчалося понад 300 учнів. У вересні 1968 року учні і вчителі відсвяткували входини в нову школу.
     З часом у Ямницькій школі кількість учнів сягнула шести сотень. У старших класах вчилися діти з навколишніх сіл. Тому постало питання про добудову школи. Реконструкцію розпочато в 1989 році (директор Постолянюк Романія Антонівна) з виготовлення проектно-кошторисної документації, яка передбачала капітальний ремонт діючого двох-поверхового корпусу з надбудовою третього поверху, та добудовою двох нових корпусів.
     В 1990 році розпочалося будівництво першої черги реконструкції.
     В 1993 році було завершено будівництво несучих конструкцій, шатрового даху та призупинено роботи через брак коштів.
     Відновлено реконструкцію школи в 1997 році (директор Зуб’як Роман Миколайович) при дольовій участі Івано-Франківської обласної ради, місцевого бюджету (Ямницької сільської ради) та Івано-Франківського цементно-шиферного комбінату. За три роки добудовано другу чергу закладу: новий корпус, в якому розміщено спортзал, актовий зал, їдальня, бібліотека з читальним залом, адміністративні приміщення; добудовано третій поверх частини діючого корпусу, де введено в експлуатацію 8 навчальних кабінетів. Крім того реконструйовано систему опалення зі встановленням дахової модульної котельні на природному газі, прокладено каналізаційні мережі та водовідведення із під`єднанням їх до очисних споруд м. Івано-Франківська, мережу енергозабезпечення.
     У 2001 році (директор Винник Наталія Ігорівна)введено в дію актову залу на 260 місць, а у 2005 році - нову їдальню на 120 місць та чи не найбільший спортивний зал у області на 144 кв.м.
     В 2013 році зроблено реконструкцію дахової покрівлі освітнього закладу. Впродовж 2015-2017 років були проведені роботи щодо здачі в експлуатацію корпусу №2. У січні 2017 року відкрито на базі ліцею дві дошкільні групи. У цьому ж році учні розпочали навчатися у корпусі №2.
     На даний час у Ямницькому ліцеї функціонують 30 навчальних кабінетів, 2 спортивні зали, 2 комп’ютерні класи, комбінована майстерня, бібліотека, читальна зала, актова зала (260 місць), їдальня (138 місць), приміщення для 2-х дошкільних груп та 2-х груп продовженого дня.

Права дитини

Усі діти мають право на отримання освіти

Усі діти мають право на любов і спілкування

Усі діти мають право на відпочинок і дозвілля

Усі діти мають право на свободу совісті, думки і релігії

Усі діти є рівні у правах. Ніхто не повинен їх порушувати

Усі діти мають право вільно висловлювати свою думку

Усі діти мають право на повноцінне харчування

Жодна дитина не повинна бути скривджена і зневажена

Безпека в Інтернеті

Нікому без дозволу батьків не давати особисту інформацію

Якщо знайдете якусь інформацію, що турбує вас, негайно сповістіть про це батьків

Ніколи не погоджуватись на зустріч з людиною, з якою ви познайомилися в Інтернеті

Не посилати свої фотографії чи іншу інформацію без дозволу батьків

Розробити з батьками правила користування Інтернетом

Не заходити на аморальні сайти

Не давати нікому крім батьків свої паролі

Не робити протизаконних вчинків в Інтернеті

Не шкодити і не заважати іншим користувачам

Корисні посилання

Контакти

77422, вул. Галицька, 55, с.Ямниця, Ямницька ОТГ, Івано-Франківська обл., Україна

yamnyca@ukr.net

+38(050) 99-59-454