Новини освіти

Перелік предметів ДПА-2020 у 4 і 9 класах

Також МОН визначило перелік предметів державної підсумкової атестації у формі ЗНО.

Міністерство освіти і науки України затвердило перелік навчальних предметів, з яких у 2019/2020 навчальному році проводитиметься державна підсумкова атестація осіб, які завершують здобуття початкової, базової середньої та повної загальної середньої освіти, – пише Osvita.ua

Державну підсумкову атестацію також проходять учні, які здобувають професійну (професійно-технічну) освіту та освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, крім осіб, які раніше здобули повну загальну середню освіту. Іспити проводитимуться у школі у письмові формі.

Ті учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти (профільної середньої освіти) традиційно складатимуть підсумкову атестацію у формі #ЗНО.

Предмети ДПА у 4 класі

1.  Українська мова (оцінювання результатів з української мови та читання).
  2.  Математика.
  3.  Мова національної меншини або мова корінного народу (у класах з навчанням або вивченням мови національної меншини чи корінного народу на підставі заяви одного з батьків або законних представників за рішенням педагогічної ради закладу освіти, затвердженим наказом керівника закладу освіти).

Предмети ДПА у 9 класі

1.  Українська мова.
  2.  Математика.
  3.  Один із навчальних предметів зі списку (за рішенням педагогічної ради закладу освіти, затвердженим наказом керівника закладу освіти):

1) біологія, всесвітня історія, географія, зарубіжна література, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька або французька мова відповідно до освітньої програми закладу освіти), інформатика, історія України, основи правознавства, українська література, фізика, хімія – для учнів класів з українською мовою навчання, у яких не вивчається мова національної меншини чи корінного народу;

2) біологія, всесвітня історія, географія, література, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька або французька мова відповідно до освітньої програми закладу освіти), інформатика, інтегрований курс «Література», історія України, мова національної меншини, мова корінного народу, основи правознавства, українська література, фізика, хімія – для учнів класів з навчанням або вивченням мови національної меншини.

Предмети ДПА у формі ЗНО (повна загальна середня освіта)

1.  Українська мова.
  2.  Історія України або математика (здобувачі освіти, які для проходження державної підсумкової атестації вибрали другим навчальним предметом історію України, можуть вибрати третім навчальним предметом математику і навпаки).
  3.  Один із навчальних предметів зі списку: історія України, математика, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька або французька мова), біологія, географія, фізика, хімія (здобувачі освіти, які відповідно до освітньої програми закладу освіти вивчали навчальний предмет «Природничі науки», можуть вибрати один з таких навчальних предметів: біологія, географія, фізика, хімія).
  4.  Мова національної меншини чи корінного народу (для здобувачів освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти мовами національних меншин чи корінних народів (на підставі заяви одного з батьків або інших законних представників та за рішенням педагогічної ради).