+38(050) 99-59-454

Календар новин

Червень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пн Сб
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

09.06.2022р., у Міжнародний день друзів, відбулося підсумкове засідання Школи молодого працівника на тему : "Позакласна робота з предмету" у формі виїзного семінару в Духову криницю. Молоді спеціалісти мали можливість ознайомитись з історією цієї духовної перлини Галичини, яку розповів їм учитель мистецтва Лесів А.І. З особливостями організації позакласної роботи з предмету ознайомила молодих педагогів заступник директора з НВР Бородуліна Ж.І. Учасники ШМП продемонстрували фрагменти позакласної роботи з своїх предметів та їх інтеграцію у роботу класного керівника. Патріотичні пісні від вчителя музики Сташенко Х.В., танець під пісню переможців Євробачення від вчителя хореографії Почіль Т.С, логічно-гумористична вікторина від вчителя математики Янків Н.Я., спортивні естафети від вчителя фізкультури Дуркала Н.Ю. , дослідження історичних постатей від вчителя історії Третьякової О.С., майстер-клас від заступника директора з виховної роботи Родчин У.

Показати більше...
М. про особливості роботи в контексті впровадження Нового Держаного стандарту освіти зробили зустріч насиченою, інформативною та креативною.  

Вчитель - це той, хто постійно вчиться. Тому наші молоді педагоги готові до розвитку та вдосконалення своїх фахових навичок. Єдине бажання у всіх - щоб закінчилась війна і ми знову були разом зі своїми учням.
  

ЯМНИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ
ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

НАКАЗ

 

від 01 червня  2022 року              с.Ямниця                                  № 06-у

 

 

Про зарахування учнів у 1-і класи

 

 

          Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти Наказ МОН №367 від 16.04.2018 року

та згідно поданих заяв батьків

 

НАКАЗУЮ:

 

1.Зарахувати в списки учнів 1-А класу:

 

1.

Показати більше...
Бенюка Макара Тарасовича

2. Боднарчук Назарія Мар'яновича

3. Босович Христину Василівну

4. Горохівську Богдану Андріївну

5. Дуду Єву Романівну

6. Ісаків Роксолану Олегівну

7. Лазор Софію Олегівну

8. Левицького Макара Юрієвича

9. Литвина Олександра Васильовича

10. Палюгу Миколу Вікторовича

11. Прокопіва Іллю Віталійовича

12. Пташник Олесю Дмитрівну

13. Ребрика Романа Богдановича

14. Самілу Руслана Романовича

 


2.Зарахувати в списки учнів 1-Б класу:

 

 

1. Берчука Олексія Степановича

2. Вельган Ксенію Юріївну

3. Вівчарук Катерину Віталіївну

4. Готліб Кароліну Ернестівну

5. Каляндрук Богдану Василівну

6. Кметюка Давида  Мирославовича

7. Кметюк Марію Мирославівну

8. Корпана Артема Олеговича

9. Листван Дарину Василівну

10. Михнюк Вікторію Миколаївну

11. Мудру Богдану Олегівну

12. Пащак Анастасію Василівну

13. Рожка Богдана Дмитровича

14. Сенька Івана Андрійовиа

15. Сенько Людмилу Романівну

16. Ткач Олесю Волродимирівну

17. Шпільчак Анастасію Романівну

 17 лютого 2022 року в Ямницькому ліцеї були проведені уроки з медіаграмотності. Заняття були проведені з метою навчити учнів критично сприймати інформацію, протидіяти маніпуляціям, відокремлювати факти від суджень в інформаційному тексті, знаходити слова-маркери в емоційному зображені тексту, формування навичок медіаграмотністі. Заступник директора з навчально-виховної роботи Бородуліна Ж.І., використовуючи матеріали, отримані в результаті участі вчителів ліцею в проєкті «Вивчай та розрізняй» (вправа «Зроби новину»), провела заходи в 8-х та 9-А класі. Учням сподобалось виступати в ролі репортерів. Не залишились осторонь Учнівська ліга і педагог-організатор Деркач Н.Д. Цього дня вони провели просвітницьку роботу для учасників освітнього процесу на тему «Медіа- та дезінформація. Як не стати жертвою маніпуляцій». Сучасні діти мають справу з інформаційним простором з найменшого віку, тому вчителі початкових класів Гулага М.

Показати більше...
Б., Родчин У. М. та Гриньків Я.Я. провели уроки «Крокуємо сходинками медіаграмотності» у своїх класах. Практичним психологом Крутою О.М. підготовлено і розповсюджено просвітницькі матеріали для батьків 3-4 та 5-6 класів на тему "Виховання в цифрову епоху. Як захистити своїх дітей від небезпеки в мережі?"
#ми_медіаграмотні
#медіграмотний_урок18 лютого в рамках засідання Майстерні розвитку професійної компетентності педагога вчителі-словесники ділилися досвідом трансформації професійних компетентностей у реалізацію творчих здобутків, а саме у власні друковані матеріали.
Перчик Надія Ярославівна розповіла, як у неї виникла ідея дослідити еміграції у творчості Василя Стефаника. Вона виступила на Всеукраїнській науково-практичній конференції "Психолого-педагогічні аспекти творчості Василя Стефаника", де крім власних напрацювань презентувала роботи своїх учнів.
Пачків Оксана В'ячеславівна акцентувала свою доповідь на публікаціях власних доробок у фахових журналах та на її участі у науково-практичних конференціях міжнародного рівня.
Показати більше...
Філологиня поділилася досвідом та пережитими емоціями під час участі у конкурсах "Стежками Івана Смицнюка ", Конкурс есе "165 слів про Івана Франка". Знаковим стало для вчительки знайомство з Марією Матіос. Спочатку пані Оксана написала багатогранний відгук на романи-гіганти цієї письменниці, а далі мала можливість стати учасницею грандіозного проекту-конкурсу "Слідами "Букової землі", отримавши відзнаку.
Оксана В'ячеславівна є авторкою цілої низки відгуків-рецензій на багато різних літературних творів та театральних постановок, чим гуртує навколо себе читачів, поціновувачів літератури.
Курилів Марта Юріївна декламувала власну поезію та наочно продемонструвала своє хоббі: написання відгуків на прочитані книги у власному блозі, в соцмережах. Молода вчителька заінтригувала всіх тим, що сама пише повість ... але про це згодом...
Лірична атмосфера, якою була сповнена зустріч не залишила байдужими жодного учасника.


16 лютого в рамках засідання Майстерні розвитку професійної компетентності педагога вчителі "вищої категорії" презентували педагогічні технології, які використовують у свої роботі. Так, Деркач Наталя Денисівна підготувала доповідь на тему "Технологія модульного навчання на факультативі з математики", а Паланиця Мирослава Ярославівна "Едьютейнтмент на уроках інтегрованого курсу "Я досліджую світ" з дітьми 7-8 років". Виступи супроводжувались мультимедійними презентаціями, де основний акцент був поставлений на практичне застосування технологій та їх результативність.Права дитини

Усі діти мають право на отримання освіти

Усі діти мають право на любов і спілкування

Усі діти мають право на відпочинок і дозвілля

Усі діти мають право на свободу совісті, думки і релігії

Усі діти є рівні у правах. Ніхто не повинен їх порушувати

Усі діти мають право вільно висловлювати свою думку

Усі діти мають право на повноцінне харчування

Жодна дитина не повинна бути скривджена і зневажена

Безпека в Інтернеті

Нікому без дозволу батьків не давати особисту інформацію

Якщо знайдете якусь інформацію, що турбує вас, негайно сповістіть про це батьків

Ніколи не погоджуватись на зустріч з людиною, з якою ви познайомилися в Інтернеті

Не посилати свої фотографії чи іншу інформацію без дозволу батьків

Розробити з батьками правила користування Інтернетом

Не заходити на аморальні сайти

Не давати нікому крім батьків свої паролі

Не робити протизаконних вчинків в Інтернеті

Не шкодити і не заважати іншим користувачам

Корисні посилання

Контакти

77422, вул. Галицька, 55, с.Ямниця, Ямницька ОТГ, Івано-Франківська обл., Україна

yamnyca@ukr.net

+38(050) 99-59-454