+38(050) 99-59-454

Вітаємо Гарасима Максима, учня 9-Б класу, який виборов I місце у турнірі з боксу на Кубок Едуарда та Олександра Погодіних. Бажаємо подальших спортивних перемог!
Вивчаючи тему:" Машина часу", учні 4-А класу Ямницького ліцею сьогодні відвідали  Парк Історії Землі Underhill,  який  відкриває невідомий до цього світ динозаврів, що жили мільйони років тому і на землях  Прикарпаття. Крім скульптурних доісторичних, є й справжні птахи і звірі. Страуси з дитинчатами живуть на фермі. А пара левів і тигр - у великому відкритому вольєрі.  Історію поєднали з наукою та приправили веселими розвагами. Дітям було надзвичайно цікаво та весело, окрім того вони здобули нові знання з історії планети Земля. Велике спасибі батькам за допомогу та співпрацю.Цього тижня учні 4- А класу поринули в минуле і сучасне картоплі, дізналися багато її таємниць. Це - другий хліб. Люди про неї знають не один десяток тисяч років. За допомогою досліду ми дізналися, що картопля містить крохмаль. Готували смачні страви,  створювали оригінальні поробки з неї. За допомогою досліджень дізналися, що забарвлює плоди в оранжевий колір. Виявляли каротин в гарбузі та моркві. А найцікавіше було - приготування вітамінного салату.У рамках місячника "Між минулим і майбутнім" учні 3-Б класу Ямницького ліцею здійснили екскурсію до парку історії Землі Underhill в с.Підгір'я. Діти з захопленням розглядали скульптури вимерлих тварин та з цікавістю слухали розповіді про них. Учні мали змогу детально роздивитись кожну тварину, розміри якої наближено до оригінальних, послухати цікаві факти з їхнього життя і навіть доторкнутись до  них. Родзинкою парку є його живі мешканці: леви, тигр і страуси. А розваги на дитячому майданчику закріпили позитивні емоції від подорожі. Хороший настрій одержали не тільки діти, а й дорослі.
Щиро дякуємо за допомогу в організації даної екскурсії Vita Vertepna🌸, а також усім батькам, які змогли долучитись до даного заходу.
Показати більше...
 


#мандруйУкраїною #8Бклас
Ми з учнями 8-Б класу та їхніми батьками у День українського козацтва здійснили подорож до місць, де прославлялися наші козаки, де все дихає історією тих часів і доторкнулися на декілька моментів до величних фортець, які приховують багато легенд та фактів. 
#Хотинськафортеця - одне із 7ми чудес України, фортеця обвіяна таємницями, загартована часом і відомими битвами. Де у підземеллях лунають зойки Середньовіччя, а у баштах зберігаються величні речі тих часів. Ну а панорамний вид на Дністер - заворожує. 
#Камянецьподільськафортеця - одна з найкращих фортець України.
Показати більше...
Тут ми мали змогу ознайомитися з різними гарматами, заглянути до казематів та прогулятися баштами і переходами Замкового комплексу. А в старому місті, яке називають містом семи культур, ми насолодилися традиціями різних народів і загадали бажання біля Католицького храму Петра і Павла. (Хай все у нас здійсниться!)
І з новими знаннями та приємними спогадами щасливо повернулися додому. 
 
День пройшов, як одна мить😃 


Права дитини

Усі діти мають право на отримання освіти

Усі діти мають право на любов і спілкування

Усі діти мають право на відпочинок і дозвілля

Усі діти мають право на свободу совісті, думки і релігії

Усі діти є рівні у правах. Ніхто не повинен їх порушувати

Усі діти мають право вільно висловлювати свою думку

Усі діти мають право на повноцінне харчування

Жодна дитина не повинна бути скривджена і зневажена

Безпека в Інтернеті

Нікому без дозволу батьків не давати особисту інформацію

Якщо знайдете якусь інформацію, що турбує вас, негайно сповістіть про це батьків

Ніколи не погоджуватись на зустріч з людиною, з якою ви познайомилися в Інтернеті

Не посилати свої фотографії чи іншу інформацію без дозволу батьків

Розробити з батьками правила користування Інтернетом

Не заходити на аморальні сайти

Не давати нікому крім батьків свої паролі

Не робити протизаконних вчинків в Інтернеті

Не шкодити і не заважати іншим користувачам

Корисні посилання

Контакти

77422, вул. Галицька, 55, с.Ямниця, Ямницька ОТГ, Івано-Франківська обл., Україна

yamnyca@ukr.net

+38(050) 99-59-454