+38(050) 99-59-454

Календар новин

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пн Сб
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Мандрівки карпатськими стежками - дуже корисне та цікаве захоплення. Багато ямничан в щільному графіку буденних справ намагаються викроїти бодай день, чи два для туристичного походу. Спогади про веселу, дружню мандрівку та посиденьки біля багаття серед гірських вершин, ночівля в наметі - залишають спогади на все життя.
Традиції карпатських мандрівок ямничани передають з покоління в покоління. Гортаючи старі шкільні альбоми, можна побачити сюжети, зафіксовані на фоні карпатських гір. Хто ці веселі хлопці і дівчата, з ким вони мандрували? Які маршрути були для них цікавими?
На чорно-білих світлинах різних років бачимо вчителів Ямницької школи, які організовували мандрівки та брали участь в туристичних змаганнях різного рівня.

Показати більше...
Відомо, що активною організаторкою мандрівок була вчителька географії Шевчук Іванна Юріївна. Також й інші вчителі прививали дітям любов до Карпатських гір.
Туристичні змагання традиційно проводилися в м.Яремче та в смт.Ворохта. Колишні учасники походів вже в поважному віці з теплотою згадують безтурботні дні своєї юності, а карпатськими стежками мандрують їхні онуки.
Ідея пройтися стежками попередників виникла спонтанно. Походи на вершини Говерла, Хом'як, Маковиця, Явірник, озеро Несамовите - найбільш згадувані в спогадах. Ці всі маршрути пройшли й учні Ямницького ліцею разом з вчителем фізичної культури Презлятою Ігорем Пилиповичем та зі своїми класними керівниками. Незабутніми є туристичні змагання у Чорному лісі та районні зльоти туристів.
Цьогоріч, в спекотні серпневі дні, група ліцеїстів вирішили підкорити дві вершини Карпат: мальовничий Хом'як та загадкове озеро Несамовите біля гори Шпиці.
Підкоривши вершини, сучасні мандрівники передали вітання своїм попередникам, які милувалися цими краєвидами 50 років тому.
Тривожний час війни надає мандрівкам патріотичного забарвлення, гартуючи дух вольності та любові до рідної землі. На вершинах традиційно піднімається національний Прапор та виконується державний Гімн України. Учні мріють про похід на честь перемоги України над окупантом разом з воїнами- героями. До організації мандрівок долучалися вчителі Ямницького ліцею, працівники апарату Ямницької сільської ради та батьки старшокласників. Добрі спогади про мандрівки залишаються назавжди і передаються з покоління в покоління, як символ витривалості, сили духу та патріотизму.


22 червня 2022 року відбувся звіт директора Ямницького ліцею за 2021-2022 навчальний рік.
Йордана Зеновіївна  проаналізувала результативність роботи педагогічного колективу впродовж року, підвела підсумки методичної та виховної роботи у закладі освіти. Окремо зупинилась на аналізі роботи дошкільного підрозділу та психологічної служби. Підсумували фінансові витрати на функціонування ліцею. Директорка озвучила основні цілі на наступний навчальний рік. Повний зміст звіту, презентації до нього подано нижче за покликанням. 
 


09.06.2022р., у Міжнародний день друзів, відбулося підсумкове засідання Школи молодого працівника на тему : "Позакласна робота з предмету" у формі виїзного семінару в Духову криницю. Молоді спеціалісти мали можливість ознайомитись з історією цієї духовної перлини Галичини, яку розповів їм учитель мистецтва Лесів А.І. З особливостями організації позакласної роботи з предмету ознайомила молодих педагогів заступник директора з НВР Бородуліна Ж.І. Учасники ШМП продемонстрували фрагменти позакласної роботи з своїх предметів та їх інтеграцію у роботу класного керівника. Патріотичні пісні від вчителя музики Сташенко Х.В., танець під пісню переможців Євробачення від вчителя хореографії Почіль Т.С, логічно-гумористична вікторина від вчителя математики Янків Н.Я., спортивні естафети від вчителя фізкультури Дуркала Н.Ю. , дослідження історичних постатей від вчителя історії Третьякової О.С., майстер-клас від заступника директора з виховної роботи Родчин У.

Показати більше...
М. про особливості роботи в контексті впровадження Нового Держаного стандарту освіти зробили зустріч насиченою, інформативною та креативною.  

Вчитель - це той, хто постійно вчиться. Тому наші молоді педагоги готові до розвитку та вдосконалення своїх фахових навичок. Єдине бажання у всіх - щоб закінчилась війна і ми знову були разом зі своїми учням.
 


 

ЯМНИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ
ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

НАКАЗ

 

від 01 червня  2022 року              с.Ямниця                                  № 06-у

 

 

Про зарахування учнів у 1-і класи

 

 

          Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти Наказ МОН №367 від 16.04.2018 року

та згідно поданих заяв батьків

 

НАКАЗУЮ:

 

1.Зарахувати в списки учнів 1-А класу:

 

1.

Показати більше...
Бенюка Макара Тарасовича

2. Боднарчук Назарія Мар'яновича

3. Босович Христину Василівну

4. Горохівську Богдану Андріївну

5. Дуду Єву Романівну

6. Ісаків Роксолану Олегівну

7. Лазор Софію Олегівну

8. Левицького Макара Юрієвича

9. Литвина Олександра Васильовича

10. Палюгу Миколу Вікторовича

11. Прокопіва Іллю Віталійовича

12. Пташник Олесю Дмитрівну

13. Ребрика Романа Богдановича

14. Самілу Руслана Романовича

 


2.Зарахувати в списки учнів 1-Б класу:

 

 

1. Берчука Олексія Степановича

2. Вельган Ксенію Юріївну

3. Вівчарук Катерину Віталіївну

4. Готліб Кароліну Ернестівну

5. Каляндрук Богдану Василівну

6. Кметюка Давида  Мирославовича

7. Кметюк Марію Мирославівну

8. Корпана Артема Олеговича

9. Листван Дарину Василівну

10. Михнюк Вікторію Миколаївну

11. Мудру Богдану Олегівну

12. Пащак Анастасію Василівну

13. Рожка Богдана Дмитровича

14. Сенька Івана Андрійовиа

15. Сенько Людмилу Романівну

16. Ткач Олесю Волродимирівну

17. Шпільчак Анастасію Романівну

 Права дитини

Усі діти мають право на отримання освіти

Усі діти мають право на любов і спілкування

Усі діти мають право на відпочинок і дозвілля

Усі діти мають право на свободу совісті, думки і релігії

Усі діти є рівні у правах. Ніхто не повинен їх порушувати

Усі діти мають право вільно висловлювати свою думку

Усі діти мають право на повноцінне харчування

Жодна дитина не повинна бути скривджена і зневажена

Безпека в Інтернеті

Нікому без дозволу батьків не давати особисту інформацію

Якщо знайдете якусь інформацію, що турбує вас, негайно сповістіть про це батьків

Ніколи не погоджуватись на зустріч з людиною, з якою ви познайомилися в Інтернеті

Не посилати свої фотографії чи іншу інформацію без дозволу батьків

Розробити з батьками правила користування Інтернетом

Не заходити на аморальні сайти

Не давати нікому крім батьків свої паролі

Не робити протизаконних вчинків в Інтернеті

Не шкодити і не заважати іншим користувачам

Корисні посилання

Контакти

77422, вул. Галицька, 55, с.Ямниця, Ямницька ОТГ, Івано-Франківська обл., Україна

yamnyca@ukr.net

+38(050) 99-59-454