Про організацію ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку і учнів

Рішення про закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої та дошкільної освіти Ямницької сільської ТГ

ЯМНИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ
ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Н А К А З

від 09.04.2021 р.                                с. Ямниця                                              №46

Про організацію ведення обліку дітей

дошкільного, шкільного віку і учнів

Відповідно до Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 року №684 (зі змінами), розпорядження Ямницької сільської ради від 07 квітня 2021 року № 52 «Про організацію ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», наказу відділу освіти Ямницької сільської ради від 21 січня 2021 року № 13 «Про закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти», з дотриманням вимог законів України «Про інформацію», «Про захист персональних даних», наказу відділу освіти від 09.04.2021 року №47 «Про організацію ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку і учнів», з метою створення умов для здобуття дітьми та учнями обов’язкової загальної середньої освіти, здійснення контролю за охопленням навчанням підлітків шкільного віку, за відвідуванням ними навчальних занять, формування оптимальної мережі закладів загальної середньої освіти Ямницької ТГ

НАКАЗУЮ:

1. Призначити Гергелевич Марію Дмитрівну, соціального педагога, відповідальною за збір та узагальнення інформації про вихованців та учнів, які навчаються у закладі освіти.
  2. Гергелевич Марії Дмитрівні, відповідальній за збір та узагальнення інформації про вихованців та учнів, які навчаються у ліцеї:

2.1. Вносити до реєстру такі персональні дані дитини шкільного віку: прізвище, ім’я та по батькові, дату народження, місце проживання чи перебування, місце навчання (заклад освіти), форму навчання та належність до категорії осіб з особливими освітніми потребами.

2.2. Здійснювати протягом 10 робочих днів з дня отримання даних їх обробку з дотриманням вимог Законів України «Про інформацію», «Про захист персональних даних».

2.3.  Подавати дані про учнів та вихованців, які зараховані до закладу освіти або перебувають під його соціально-педагогічним патронатом, у відділ освіти Ямницькоїсільської ради для подальшого внесення змін і доповнень у реєстр даних про дітей дошкільного, шкільного віку.

Щороку до 15 вересня

2.4. У разі переведення учня до іншого закладу освіти або його відрахування в установленому порядку подавати відділу освіти дані такого учня, у тому числі про місце продовження здобуття ним загальної середньої освіти (заклад освіти).

До 15 числа наступного місяця

2.5. У разі зарахування учнів, які здобували загальну середню освіту в закладах освіти інших адміністративно-територіальних одиниць, подавати їх дані уповноваженому органу, на території якого розташовано заклад освіти, у якому учень здобував загальну середню освіту.

Не пізніше 15 числа наступного місяця

2.6. У разі відсутності учнів, які не досягли повноліття, на навчальних заняттях протягом 10 робочих днів підряд з невідомих або без поважних причин невідкладно надавати Тисменицькому відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Івано-Франківській області та службі у справах дітей Ямницької сільської ради дані таких учнів для провадження діяльності відповідно до законодавства, пов’язаної із захистом їх прав на здобуття загальної середньої освіти.

1. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з виховної роботи Мельник Лесю Ігорівну.

Директор                                                                             Йордана Лесів

З наказом ознайомлено                                                    Леся Мельник

Марія Гергелевич