+38(050) 99-59-454

 

Рішення про закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої та дошкільної освіти Ямницької сільської ТГ 

 

 

ЯМНИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ
ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Н А К А З

 

від 09.04.2021 р.                                с. Ямниця                                              №46

 

Про організацію ведення обліку дітей

дошкільного, шкільного віку і учнів

 

Відповідно до Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 року №684 (зі змінами), розпорядження Ямницької сільської ради від 07 квітня 2021 року № 52 «Про організацію ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», наказу відділу освіти Ямницької сільської ради від 21 січня 2021 року № 13 «Про закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти», з дотриманням вимог законів України «Про інформацію», «Про захист персональних даних», наказу відділу освіти від 09.04.2021 року №47 «Про організацію ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку і учнів», з метою створення умов для здобуття дітьми та учнями обов’язкової загальної середньої освіти, здійснення контролю за охопленням навчанням підлітків шкільного віку, за відвідуванням ними навчальних занять, формування оптимальної мережі закладів загальної середньої освіти Ямницької ТГ

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Призначити Гергелевич Марію Дмитрівну, соціального педагога, відповідальною за збір та узагальнення інформації про вихованців та учнів, які навчаються у закладі освіти.
  2. Гергелевич Марії Дмитрівні, відповідальній за збір та узагальнення інформації про вихованців та учнів, які навчаються у ліцеї:

2.1. Вносити до реєстру такі персональні дані дитини шкільного віку: прізвище, ім’я та по батькові, дату народження, місце проживання чи перебування, місце навчання (заклад освіти), форму навчання та належність до категорії осіб з особливими освітніми потребами.

2.2. Здійснювати протягом 10 робочих днів з дня отримання даних їх обробку з дотриманням вимог Законів України «Про інформацію», «Про захист персональних даних».

2.3.  Подавати дані про учнів та вихованців, які зараховані до закладу освіти або перебувають під його соціально-педагогічним патронатом, у відділ освіти Ямницькоїсільської ради для подальшого внесення змін і доповнень у реєстр даних про дітей дошкільного, шкільного віку.

                                                    Щороку до 15 вересня

2.4. У разі переведення учня до іншого закладу освіти або його відрахування в установленому порядку подавати відділу освіти дані такого учня, у тому числі про місце продовження здобуття ним загальної середньої освіти (заклад освіти).

До 15 числа наступного місяця

2.5. У разі зарахування учнів, які здобували загальну середню освіту в закладах освіти інших адміністративно-територіальних одиниць, подавати їх дані уповноваженому органу, на території якого розташовано заклад освіти, у якому учень здобував загальну середню освіту.

Не пізніше 15 числа наступного місяця

2.6. У разі відсутності учнів, які не досягли повноліття, на навчальних заняттях протягом 10 робочих днів підряд з невідомих або без поважних причин невідкладно надавати Тисменицькому відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Івано-Франківській області та службі у справах дітей Ямницької сільської ради дані таких учнів для провадження діяльності відповідно до законодавства, пов’язаної із захистом їх прав на здобуття загальної середньої освіти.

  1. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з виховної роботи Мельник Лесю Ігорівну.

 

Директор                                                                             Йордана Лесів

 

З наказом ознайомлено                                                    Леся Мельник

                                                                                              Марія Гергелевич

 

 

Права дитини

Усі діти мають право на отримання освіти

Усі діти мають право на любов і спілкування

Усі діти мають право на відпочинок і дозвілля

Усі діти мають право на свободу совісті, думки і релігії

Усі діти є рівні у правах. Ніхто не повинен їх порушувати

Усі діти мають право вільно висловлювати свою думку

Усі діти мають право на повноцінне харчування

Жодна дитина не повинна бути скривджена і зневажена

Безпека в Інтернеті

Нікому без дозволу батьків не давати особисту інформацію

Якщо знайдете якусь інформацію, що турбує вас, негайно сповістіть про це батьків

Ніколи не погоджуватись на зустріч з людиною, з якою ви познайомилися в Інтернеті

Не посилати свої фотографії чи іншу інформацію без дозволу батьків

Розробити з батьками правила користування Інтернетом

Не заходити на аморальні сайти

Не давати нікому крім батьків свої паролі

Не робити протизаконних вчинків в Інтернеті

Не шкодити і не заважати іншим користувачам

Корисні посилання

Контакти

77422, вул. Галицька, 55, с.Ямниця, Ямницька ОТГ, Івано-Франківська обл., Україна

yamnyca@ukr.net

+38(050) 99-59-454