ЯМНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

від 20квітня 2018 р.         с. Ямниця                    № 13

Про порядок ведення
обліку дітей шкільного віку

Відповідно до розпорядження Ямницької сільської ради ОТГ від 13 квітня 2018 року     № 48 «Про організацію ведення обліку дітей шкільного віку та учнів», Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 року №684, з дотриманням вимог законів України «Про інформацію», «Про захист персональних даних», з метою створення умов для здобуття дітьми та учнями обов’язкової загальної середньої освіти, здійснення контролю за охопленням навчанням підлітків шкільного віку, за відвідуванням ними навчальних занять, а також формування оптимальної мережі закладів загальної середньої освіти Ямницької ОТГ

НАКАЗУЮ:

1.    Призначити Владику Христину Романівну, головного спеціаліста відділу освіти, відповідальною за створення і постійне оновлення реєстру даних про дітей шкільного віку, які проживають на територіїЯмницької ОТГ.

2.    Закріпити за закладами освіти ОТГ території обслуговування, що належать до сфери їх управління:
Ямницький ліцей  –  с. Ямниця
Павлівський ліцей –  Павлівськийстаростинський округ
Сілецька гімназія –   Сілецькийстаростинський округ
Тязівська гімназія –  Тязівськийстаростинський округ.

3.    Керівникам закладів загальної середньої освіти:
3.1.    Призначити особу, відповідальну за збір та узагальнення інформації про дітей віком від 6 до 18 років, які навчаються у закладі освіти.

До 01 травня 2018 року

3.2.    Вносити до реєстру наступні персональні дані дитини шкільного віку: прізвище, ім’я та по батькові (за наявності), дату народження, місце проживання чи перебування, місце навчання (заклад освіти), форму навчання та належність до категорії осіб з особливими освітніми потребами.

3.3.    Надавати зазначену інформацію до відділу освіти Ямницької ОТГ для подальшого внесення змін і доповнень у реєстр даних про дітей шкільного віку.

Щороку до 15 вересня

3.4.    У разі переведення учня до іншого закладу освіти або його відрахування в установленому порядкуподавативідділу освіти дані такого учня, у тому числі про місце продовження здобуття ним загальної середньої освіти (заклад освіти).

До 15 числа наступного за звітним місяця

3.5.    У разі зарахування учнів, які здобували загальну середню освіту в закладах освіти інших адміністративно-територіальних одиниць, подавати їх дані уповноваженому органу, на території якого розташовано заклад освіти, у якому учень здобував загальну середню освіту.

Не пізніше 15 числа наступногоза звітним місяця

3.6.    У разі відсутності учнів, які не досягли повноліття, на навчальних заняттях протягом 10 робочих днів підряд з невідомих або без поважних причин невідкладно надавати Тисменицькому відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Івано-Франківській області та службі у справах дітей Тисменицької РДА дані таких учнів для провадження діяльності відповідно до законодавства, пов’язаної із захистом їх прав на здобуття загальної середньої освіти.

4.     Контроль за виконанням наказу покласти на Х.Владику, головного спеціаліста відділу освіти Ямницької сільської ради ОТГ.

Начальник відділу освіти

Наталія Винник