На завершення акції «16 днів проти насилля», психологічна служба Ямницького ліцею провела квест для учнів 7-их класів «Подолаємо негативні явища в шкільному середовищі дружньою командою».

Працюючи над завданнями учні активізували свої знання про конфлікт, насилля, булінг в школі та дитячому середовищі; розвивали навички безконфліктного спілкування, толерантності; вчились культури спілкування, пошуку конструктивних способів вирішення проблемних ситуацій.

Усі учасники гри прийшли до єдиного висновку : щоб побороти насиллля, потрібно кожній людині у своїй душі, у своєму серці поселити мир, добро , милосердя, любов і прощення.

Учні отримали інформацію, що у разі виникнення ситуації насилля, булінгу чи іншої конфліктної ситуації за допомогою слід звертатись до:

– шкільного психолога;

– класного керівника;

– служби у справах дітей; – дільничного офіцера поліції; – центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

– суду;

– поліклініки;

– «гарячої лінії»;

– громадських організацій;

– Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

- Національної дитячої «гарячої» лінії, телефон 116111 (безкоштовно) в межах України (з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 20.00, в суботу – з 10.00 до 16.00). На «гарячій лінії» можна отримати інформаційні, психологічні та правові консультації щодо протидії жорстокому поводженню з дітьми, експлуатації дітей і захисту їх прав та інтересів.