ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ!!!

Ямницька об΄єднана громада за рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки з 21 вересня ввійде до "помаранчевої зони".
     З понеділка, 21 вересня, ми продовжимо навчання в Ямницькому ліцеї  у звичайному (очному) режимі, але із забезпеченням умов запобігання поширенню COVID-19, із  дотриманням усіх протиепідемічних заходів.
     При розробці Тимчасового порядку організації освітнього процесу під час карантину враховано протоколи соціального дистанціювання, вимоги до організації безпечного харчування, дотримання правил особистої гігієни, вимоги щодо засобів індивідуального захисту в час пандемії.
     Заради збереження здоров’я усіх учасників освітнього процесу маємо дотримуватись правил і встановленого порядку, бути відповідальними і дисциплінованими.

ДОРОГІ  УЧНІ!

В умовах встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території нашої країни через поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 ми повинні дотримуватись певних правил під час перебування у ліцеї.

ВХОДИТИ  В  ПРИМІЩЕННЯ  ЛІЦЕЮ МОЖУТЬ ТІЛЬКИ УЧНІ І ПРАЦІВНИКИ!

1.    Запроваджено кабінетну систему. Всі уроки в одному кабінеті. Обов’язкове провітрювання класу після кожного заняття (це робитимуть дорослі)!
   2.    Учні 1-2, 5-6, 11 класів розпочинають уроки з 8.30 год
          Учні 3,4,7,8,9,10 класів розпочинають уроки з 9.25 год
Прийти до ліцею потрібно завчасно, щоб помити руки.
   3.    Учні 5-11 класів повинні носити в приміщенні захисні маски! Під час уроку – необов’язково. Одноразові - змінювати кожних 2 години і викидати у спеціальні контейнери біля умивальників, після чого помити руки милом і одягнути нову маску.
     Якщо маска багаторазова, то потрібно її вдома систематично прати і прасувати.
   4.    Розмежовано окремі входи:
Вхід для учнів 1-4 класів з північної сторони будівлі ліцею (від парковки на вул.Галицькій). Вихід у внутрішній двір, де їх можуть зустрічати батьки.
Вхід для учнів 5-11 класів з південної сторони будівлі (центральний вхід). Вихід у двері біля спортзалу.
   5.    Сходова з північної сторони будівлі 1-2 поверх – для учнів 1-4 класів. Навчальні кабінети відповідно знаходяться на 1 і 2 поверхах старого корпусу.
Сходова біля медпункту, що з'єднює 1-3 поверх – для учнів 10,9,7-А,7-Б,    6-А,6-Б.
Сходова біля їдальні, що з'єднює 1-3 поверх – для учнів 11, 8-А,8-Б,5-А,5-Б
Навчальні кабінети учнів старшої школи знаходяться у новому корпусі та на третьому поверсі старого корпусу.
   6.     Розподілено територію ліцею для прогулянок і проведення уроків на свіжому повітрі за відповідних погодних умов наступним чином: початкові класи – внутрішній двір, дендропарк (до 5 уроку); старші класи - подвір’я ліцею, стадіон, дендропарк – після 5 уроку.
   7.    Використання санвузлів і місця для миття рук розподілено наступним чином : 1,2 поверх – учні початкових  класів та персонал ліцею; 3 поверх – учні старшої школи.
   8.    У ліцеї двічі за час уроків проводитиметься дезінфекція контактних поверхонь, тому прохання в цей час вийти з класної кімнати для її провітрювання.
   9.    Мити руки потрібно періодично з інтервалом 2 години (або два уроки), перед прийомом їжі, після відвідин санвузла.
   10.    Головне правило безпеки – це ДИСТАНЦІЯ! Маємо навчитися цінувати своє здоров’я і здоров’я людей, які нас оточують.