Військові навчання "Осінь 2019"

27 жовтня були проведені військові навчання "Осінь-2019". Учні 9-11 класів взяли участь у грі з пейнтболу, яку організували Спілка учасників АТО. Перед початком навчань було проведено цільовий інструктаж, який традиційно для наших вихованців організовує Андрій Кабанов, учасник АТО. Одягнувши військові обладунки, учасники тренування провели традиційну молитву. Напутні слова і команда умовної "РДГ"(розвідувально-диверсійної групи) займає вигідні для себе позиції. Її має виявити , та “знешкодити” загін Добровольців. Йде умовний бій. Слід зазначити, що сьогодні успіх мали ті "бійці", що проявили витримку, командне злагодження та дотримувались тактичних схем. Загалом було проведено 4 поєдинки,а ще був смачний військовий перекус в осінньому лісі і маса приємних вражень!

Щира подяка вчителям Березі М.Т. та Лесіву А.І. за організацію польових тренувань...Подяка Кабанову Андрію за цільовий інструктаж. За транспортні послуги окрема подяка Смеричанському Романові та Петричко Романові. Подяка спільноті воїнів АТО за моральну і матеріальну підтримку.

До нових військово-польових зустрічей!