Шевченко - сучасний завжди!

За ініціативи учителя української мови та літератури Лінійчук Тетяни Вікторівни, для учнів 5-11 класів було проведено конференцію на тему: "Шевченко - сучасний завжди". Метою заходу було показати часто архаїчний образ Тараса Шевченка в новому амплуа. Учитель музичного мистецтва Христина Віталіївна Павлів розповіла про сучасних виконавців, які створили власні кавер-версії музичного звучання Шевченкового слова та разом із вокальним ансамблем дівчат подарували присутнім оригінальну композицію "Муза" на слова Кобзаря. Тетяна Вікторівна Лінійчук розповіла про численні переклади поетичних та прозових творів Т.Шевченка іншими мовами, презентувала палітурки прижиттєвих перекладів віршів Кобзаря французькою, російською, польською, англійською мовами. Учитель образотворчого мистецтва Анатолій Іванович Лесів розповів про різні техніки малюнка, які застосовував Шевченко-художник (сепія, офорт, гуаш, свинцевий олівець). Родзинкою став майстер-клас, де всі охочі могли створити портрет Кобзаря. На завершення учителі української мови та літератури - Оксана В'ячеславівна, Тетяна Вікторівна та Марта Юріївна продекламували поезію генія українського народу.