Благодійний ярмарок

13 грудня, у cвято Андрея Первозванного, напередодні  Дня Святого Миколая у Ямницькому ліцеї відбувся традиційний благодійний ярмарок солодощів.
    Шкільна їдальня на годину перетворилася на величезний вулик. Було шумно, метушливо, трішки тісно, проте по-домашньому затишо. Участь взяли усі класи. Для приготування смаколиків долучились батьки, вони охоче презентували свої гостинці, а маленьким школярам допомагали їх продавати.
    На ярмарок завітало багато гостей – голова Ямницької ОТГ Роман Крутий, працівники сільської ради,  вчителі, батьки, школярі-продавці та школярі-покупці, а також просто односельчани. Сільський голова придбав смаколики в учнів кожного класу! Атмосфера була надзвичайно весела, яскрава, дружня та неймовірно смачна. Чого тільки не було - кількість та різноманіття солодощів задовольнило би будь-якого гурмана – торти, тістечка, печиво, пончики, пряники, желе найрізноманітніших видів та форм, рогалики, млинці, вафлі та інші гостинці!
    Усі учні та їхні батьки  підійшли до завдання досить творчо. Домашню випічку з великим задоволенням розкуповували як маленькі дітки, так і дорослі. Діти куштували смачні тістечка та із захопленням розглядали вироби один одного, ділилися враженнями, фотографувалися.
    Після закінчення ярмарки було підведено підсумки. Спільними зусиллями учнів, батьків та гостей цьогоріч було зібрано 16 412 грн. Це рекордна сума! Кошти, які вдалося зібрати підуть на добрі справи. 14 472 грн.буде передано сім’ї Христини Кушецької, мешканки с.Побережжя, яка  9 листопада потрапила у ДТП. Частину коштів 1232грн. за рішенням батьківської спільноти буде передано для сім’ї Федорків, та 708 грн. - для сім’ї Ставичних.
    Адміністрація ліцею, педагогічний та учнівський колективи щиро вдячні за допомогу у проведенні ярмарку батькам, учням, учителям та усім гостям, які завітали на сьогоднішній захід!