Липень 2024

Військово-тактичні навчання

17 листопада 2018р. відбулися військово-тактичні навчання «Осінь-2018», які для учнів Ямницького ліцею, учасників військово-патріотичного гуртка «Джура», вже вкотре провели учасники АТО Рега Володимир, Самсонов Тарас, Кабанов Адрій. Незважаючи на складні погодні умови, юнаки з великим захопленням відпрацьовували навики ведення розвідувальних дій та умовного знешкодження розвідувально-диверсійних груп… В перерві між «боями» молоді воїни смакували солдатську кашу та пили гарячий чай (Про всі організаційні моменти польових навчань традиційно подбала «Спілка ветеранів учасників АТО»).
Особливо цікаво був проведений поєдинок між дорослими учасниками та учнями ліцею, де кожна група застосувала багато тактичних прийомів та військових хитрощів.
Після завершення навчальних тренувань школярі подякували ветеранам -атовцям за постійну співпрацю та цікаві заходи.
Голова спілки ветеранів АТО Володимир Рега запевнив, що співпраця у військово-патріотичному напрямку буде продовжена й надалі. Зважаючи на холодну пору року, тренування з пейнтболу були останніми в цому році. Дирекція Ямницького ліцею дякує ветеранам за вагомий внесок у патріотичне виховання учнівської молоді.