«Людина народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний…». Ці слова належать неперевершеному знавцю дитячих і учительських сердець, який залишив людству величезний педагогічний спадок – Василю Сухомлинському.
Учні 11 класу із класним керівником, учителем української мови та літератури Перчик Н.Я. підготували для учнів та учителів нашого ліцею науково-практичну конференцію “Педагогічна спадщина В.Сухомлинського”, присвячену 100-річчю від дня народження видатного українського педагога, публіциста, поета, громадського діяча.
В. Сухомлинський увійшов в історію української школи як творець “школи радості” - оригінальної системи освіти і виховання дітей, що спирається на ідеї цінності й неповторності кожної особистості, вільного її розвитку. Ідеї, запропоновані Василем Сухомлинським, лягли в основу нової української школи, що зараз впроваджується в Україні.
До уваги гостей конференції були запропоновані доповіді, які відобразили різноманітні грані життєвого та творчого шляху Василя Олександровича.