+38(050) 99-59-454

Календар новин

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пн Сб
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Фінал проекту "Спадщина і я"

Ось і підійшов до кінця фінал міжнародного проекту “Heritage and me”. Цьогоріч учні Ямницького ліцею вперше взяли участь у змаганнях, які проходили неподалік м.Львова. Протягом 21 - 23 вересня на базі відпочинкового комплексу Grand Resort, українські, польські та білоруські підлітки спілкувалися з своїми ровесниками, обговорювали свою історію і життя країн сьогодні, навчалися розуміти одне-одного та діяти спільно. За допомогою інтерактивних ігор, квестів, екскурсій та неформального спілкування молодь з України, Польщі та Білорусії дізнавалась про середовище життя своїх нових друзів.
По приїзді гостей нас чекав гостинний прийом організаторів та поселення у готелі. Наступного дня для учасників проекту був організований квест, під час якого діти були розподілені на транскордонні команди, та мали пройти завдання 12 станцій. Таким чином, учасники та учасниці програми мали змогу знайти перехресні стежки наших історій, традицій, звичаїв та культури, спадщини своїх народів.
Того ж дня, діти розпочали роботу над спільними мистецькими проектами (“Танець”, “Спів”, “Мода”, “Музей” та “Візуальне мистецтво”). Знову на дітей чекав розподіл на групи, щодо роботи над проектами, відповідно до їхніх талантів та уподобань.
У тредій день спільної праці над проектами ми побачили презентацію їхньої спільної роботи у центрі Львова (Італійський дворик). Презентація відбулася з допомогою низки перфомансів, до створення яких діти були залучені. Ми побачили та стали учасниками феєричного шоу талантів. Ввечері на талановиту молодь чекали подарунки та призи від організаторів, і звісно – святкова дискотека!
Програма транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна вже 15 років підтримує процеси розвитку на прикордонній території Польщі, Білорусі та України шляхом фінансування різноманітних проектів. Як розповідають організатори, метою цього обміну було передусім створення нової комунікативної та діалогової співпраці, спрямованої на збереження і розвиток культурної та історичної спадщини країн прикордонного регіону, зміцнення культурних зв'язків і співпраці, покращення іміджу та привабливості регіону а також збільшення життєздатності місцевих громад.
Усі учасники отримали незабутні враження від участі у цьому проекті. Висловлюємо щиру подяку усім організаторам та всім хто долучився до створення цього чудового дійства.

Права дитини

Усі діти мають право на отримання освіти

Усі діти мають право на любов і спілкування

Усі діти мають право на відпочинок і дозвілля

Усі діти мають право на свободу совісті, думки і релігії

Усі діти є рівні у правах. Ніхто не повинен їх порушувати

Усі діти мають право вільно висловлювати свою думку

Усі діти мають право на повноцінне харчування

Жодна дитина не повинна бути скривджена і зневажена

Безпека в Інтернеті

Нікому без дозволу батьків не давати особисту інформацію

Якщо знайдете якусь інформацію, що турбує вас, негайно сповістіть про це батьків

Ніколи не погоджуватись на зустріч з людиною, з якою ви познайомилися в Інтернеті

Не посилати свої фотографії чи іншу інформацію без дозволу батьків

Розробити з батьками правила користування Інтернетом

Не заходити на аморальні сайти

Не давати нікому крім батьків свої паролі

Не робити протизаконних вчинків в Інтернеті

Не шкодити і не заважати іншим користувачам

Корисні посилання

Контакти

77422, вул. Галицька, 55, с.Ямниця, Ямницька ОТГ, Івано-Франківська обл., Україна

yamnyca@ukr.net

+38(050) 99-59-454